Hľadá distribútora vašich farmaceutických výrobkov?

Máme znalosti a skúsenosti.

Contact Us»

 

Medimes spol. s r. o. úspešne predstavila na slovenskom trhu mnoho zdravotníckych výrobkov, potravinových doplnkov a dermokozmetiku, budujúc silnú distribučnú sieť. Vďaka skúsenostiam a znalostiam farmaceutického trhu, sme špecialistami, ktorí vedia, ako dosiahnuť najvyššiu účinnosť a profesionalitu v spolupráci so svojimi partnermi. V našom portfóliu sa nachádzajú špecializované preparáty najvyššej kvality známych svetových značiek.

Hands of medical worker filling general contract agreement at meeting with investor

Sme distribútorom okrem iných:

  • Conceive Plus – intímnych gélov na podporu otehotnenia,
  • doplnkov stravy FertilMan, FertilMan Plus, FertilCare,
  • testov pre diagnostiku in vitro (plodnosti, tehotenských HCG, ovulačných LH),
  • prírodnej kozmetiky Etani a Golden Time,
  • medicínskych výrobkov, teplomerov a ovulačných mikroskopov, a mnoho ďalších.

 

 

logo-conceive logo-babystart logo-etani-goldentime

Ponúkame komplexnú podporu, pri zavádzaní nových výrobkov na slovenskom trhu, vrátane:

  • registrácie produktu,
  • budovania distribučného kanála,
  • podpory predaja,
  • propagácie.

Náš tím sa skladá z odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami na farmaceutickom trhu, preto sme schopní poskytnúť podporu, a to od registrácie, cez výstavbu distribučného kanála, až k aktívnej propagácií a predaju. Rozsah nášho podnikania a spolupráce s najväčšími veľkoobchodníkmi s farmaceutickými výrobkami, zabezpečuje dostupnosť našich produktov v lekárňach v celom Poľsku a zaručuje kvalitu, bezpečnosť a najvyššie štandardy nevyhnutné pri obchodovaní s výrobkami tohto druhu.

prosper     tofarm    farmacol    Cefarm     neuca    pgf-logo

Vykonávame efektívne marketingové kampane, ktoré budujú silný a rozoznateľný imidž značky a
produktu. Našej činnosti predchádzajú presné štúdie cieľovej skupiny, čo vedie k požadovanému efektu. Zabezpečujeme spoluprácu, obsahujúcu budovanie povedomia o značke, zvýšenie znalostí o ponuke, a to aj prostredníctvom aktívnej účasti na prezentáciách, konferenciách a rôznych formách reklamy v časopisoch. Úzka spolupráca s lekárskym a farmaceutickým priemyslom, účinne zvýši predaj tvojich produktov. Naši obchodní zástupcovia pracujú denne na území celého Poľska, a aktívne prezentujú propagačné materiály najvyššej kvality.

Sme presvedčení, že vďaka našej obchodnej koncepcií, rozsahu činností a osvedčeným postupom, sme schopní účinne plniť ciele predaja a marketingu našich obchodných partnerov.

Pozývame k spolupráci veľkoobchodných predajcov a lekárne, ktoré majú záujem o nové produkty s vysokým predajným potenciálom a výrobcov potravinových doplnkov, zdravotníckych výrobkov a kozmetiky.