Farmaceutické distribúcie a marketing

Chcete začať predávať svoje farmaceutických výrobkov na slovenskom trhu? Hľadáte skúseného distribútora?

Kontaktuj nás

 

Distribúcia potravinových doplnkov, zdravotníckych výrobkov a prírodnej kozmetiky.

Medimes spol. s r. o. je distribútor zdravotníckych výrobkov a doplnkov stravy v oblasti asistovanej plodnosti, in vitro diagnostiky a prírodnej kozmetiky bez parabénov. V portfóliu firmy sa nachádzajú produkty najvyššej kvality známych svetových značiek. Ponúkame našim zákazníkom len vysoko kvalitné výrobky, s potrebnými certifikátmi.

Misia Medimes spol. s r. o. je poskytovať na slovenskom a stredoeurópskom trhu výrobky na podporu tehotenstva a diagnostiku in-vitro v tej najvyššej kvalite.

Medimes spol. s r. o. je tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami na farmaceutickom trhu. Naši predstavitelia sa nachádzajú v každom kraji, a obsluhujú všetky lekárne a zdravotnícke zariadenia. Dbáme o vzťahy s našimi obchodnými partnermi, dodávajúc im výrobky najvyššej kvality, ktoré sú prispôsobené špecifickým potrebám.

Máme potrebné znalosti a skúsenosti, čo je dôvod, prečo ponúkame tiež komplexnú podporu v zavedení nových farmaceutických výrobkov na slovenskom trhu.

Pozývame vás k spolupráci.

Dystrybutor suplementów diety

 

 

Naša ponuka

Firma Medimes spol. s r. o. sa špecializuje na distribúciu farmaceutických výrobkov, ako voľne predajné lieky, doplnky stravy, zdravotnícke výrobky a kozmetiky. V portfóliu firmy nájdeš špecializované prípravky, najvyššej kvality od svetoznámych značiek. Spolupráca s najväčšími veľkoobchodmi s farmaceutickými výrobkami zabezpečuje dostupnosť našich produktov v lekárňach po celom Poľsku.

Ponúkame komplexnú podporu, vrátane zavedenia nových farmaceutických výrobkov na trh v Poľsku. Od registrácie, cez výstavbu distribučného kanálu, až po aktívnu propagáciu a predaj. Náš tím sa skladá z odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami na farmaceutickom trhu.

Hľadáš spoločnosť, ktorá ti pomôže so zavedením farmaceutických výrobkov na predaj v Poľsku? Zoznám sa s našou ponukou.

Využi naše skúseností s propagáciou farmaceutických výrobkov v Poľsku. Úzka spolupráca s lekárskym a farmaceutickým prostredím, zabezpečí účinne zvýšenie predaja tvojich výrobkov. Efektívny marketing vybuduje silný a rozpoznateľný imidž tvojej značky.

Pred uvedenými činnosťami vykonáme presný výskum cieľovej skupiny, aby propagácia produktu priniesla požadovaný efekt.